Ieskats brālības kopsapulces norisē

Š.g. 23.janvārī klubā „Hamlets” notika kārtējā Pasaules latviešu klaidoņu brālības kopsapulce. Kopsapulce tika atklāta ar diriģenta Rolanda Zagorska vadībā nodziedāto brālības himnu. Muzikālo pavadījumu kā ierasts nodrošināja pianiste Ingūna Grīnberga. Pēc tam klātesošie noskatījās videofilmu par 2019. gada vasarā Alojā notikušo 11. saietu.

Turpinājumā svinīgā iesvētības ceremonijā, saņemot dāvanā ar brālības simboliku rotātu t-kreklu, tika sveikti  seši jaunuzņemtie biedri:

Reinis Jaunais   mūziķis – ģitārists kas savus ceļojumus atspoguļo interesantā un savdabīgā mūzikā

Elīna Elisa Rudzīte    komunikāciju speciāliste un Aldis Rudzītis     tirdzniecības menedžeris, pasaules apceļotāji, kas savā kontā ir uzkrājuši Spāniju, Dāniju, ASV , Jaunzēlandi ……..

aktīvi ceļotāji – profesionāls šoferis Aldis Ruka  un atvaļināts robežsardzes virsnieks Jānis Sūriņš 

Ligija Zariņa – radoša personība literatūras, dizaina un deju jomā, autore 3 grāmatām “Ceļojuma dienasgrāmata bērniem”, ”Zemes sirds” un  “Es izvēlos iet”

 

Pārējie pieci valdē jaunuzņemtie biedri :  

reklāmas speciāliste Madara Senkāne un   projektu vadītājs Emīls Senkāns , kas 193 dienās ar busiņu apceļoja Eiropu

 organizācijas ”Lūzumpunkts” projektu vadītāja Agnese Zeltiņa   galdnieks – kokapstrādes speciālists Jānis Kalējs,  kas izpārdeva savu iedzīvi un devās piecu gadu ilgā ceļojumā pa pasauli  

 kā arī profesors, zemessargs, alpīnists, grāmatu “Mana kalnu atklāsmes grāmata“ un “Uz Grenlandi  pēc pērlēm” autors Juris Ulmanis

tiks sveikti vasaras saieta laikā Alojā

 

              Pēc jauno biedru uzņemšanas brālības prezidents Pēteris Strubergs sniedza informāciju  par 2019. gadā paveikto un nākotnes iecerēm, savukārt revidents Oskars Šmeliņš iepazīstināja ar brālības mantas un finanšu līdzekļu pārbaudes rezultātiem.

Turpinājumā Reinis Jaunais klātesošos iepriecināja ar savu izcilo ģitārspēles prasmi, savukārt Pēteris Strubergs  prezentēja vēsturisku izziņas materiālu par slaveniem dēkaiņiem, kas pasauli ir apceļojuši ar velosipēdiem un motocikliem. Tovakar valdes locekle Agnese Sila  sveica  arī brālības biedru Uldi Kučerānu dzimšanas dienā.

Apspriežot debatēs izteiktos priekšlikumus kopsapulce nolēma, ka kārtējais, nu jau divpadsmitais brālība vasaras saiets š. g. 12. jūnijā Alojā būs veltīts ceļojumiem, kas veikti ar velosipēdiem un motocikliem. Orientējošā saieta devīze “ Ar 2 ratiem apkārt pasaulei”. Tāpat tika nolemts sakārtot jautājumu, lai brālības biedri savus ceļojumus varētu atspoguļot brālības mājas lapā un facebookā, kā arī kas nepieciešams, lai līdz  vasaras saietam  varētu izdot iecerēto grāmatu “Pasaules klaidoņi maģijas un misticisma valstībā”.

Visbeidzot noslēdzot šo nelielo ieskatu atliek teikt paldies visiem, kas veicināja mūsu pasākuma sekmīgu norisi – ar garšīgiem “groziņiem” uz kopsapulci atnākušajiem brālības biedriem, pianistei Ingūnai Grīnbergai, mūziķim Reinim Jaunam, izdevniecības “Jumava” vadītājam Jurim  Visockim par dāvanām sagādātām grāmatām, Oskaram Šmeliņam par iespēju aplūkot viņa skaistos, ceļojumiem veltītos fotoalbūmus, mājīgā klubaHamlets” dvēselēm Lienei un Rolandam Zagorskiem, viesiem – profesoram Anatolijam Danilānam ar kundzi Irēnu, izpalīgam organizatoriska rakstura jautājumu risināšanā Rihardam Strubergam un viesmīlīgajai  vakara saimniecei  Valdai Strubergai.

 

 

 

.

.

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s